Region: małopolskie

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk
Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk8 540.00 PLN

Praca restauracji z kuchnią hiszpańską w Lipsku . Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Obo... czytaj dalej »

Kelnerka/Kelner Demichef de Rang
Kelnerka/Kelner Demichef de Rang1.00 PLN

Praca w Niemczech w 4**** hotelu Badenia-Wirtembergia, Niemcy Zatrudnienie w nowo otwartym hotelu od 01.05.2019 Obowiązki: umiejętność pracy... czytaj dalej »

Elektromonter budowlany w Dreznie
Elektromonter budowlany w Dreznie0.50 PLN

Dla uznanej niemieckiej firmy z Drezna, zajmującej się elektryką budowlaną, poszukujemy monterów. Obowiązki: montaż instalacji elektrycznych... czytaj dalej »

Kucharz/Kucharka okolice Lipska
Kucharz/Kucharka okolice Lipska 8 000.00 PLN

Niemcy. Ok 200 km od Zgorzelca Zatrudnienie od link do strony poniżej do link do strony poniżej możliwość pracy dla par np: Kucharz/pokojów... czytaj dalej »

Kelner/Kelnerka w kameralnym 3*hotelu
Kelner/Kelnerka w kameralnym 3*hotelu 52.00 PLN

160 km od Szczecina Praca od zaraz do link do strony poniżej Obowiązki: obsługa gości restauracji dbałość o miejsce pracy zimny i ciepły... czytaj dalej »

Kelnerka/kelner 50 km od Bonn / NIEMCY Eiffel
Kelnerka/kelner 50 km od Bonn / NIEMCY Eiffel 7 700.00 PLN

Praca w pięknej, uzdrowiskowej okolicy w rodzinnym, małym hotelu. Pracodawca przewiduje zatrudnienie co najmniej do końca 2019 Obowiązki: ... czytaj dalej »

Kelnerka/Kelner Altenburg
Kelnerka/Kelner Altenburg 7 500.00 PLN

Okolice Lipska, Niemcy. Ok 200 km od Zgorzelca Zatrudnienie od link do strony poniżej do link do strony poniżej możliwość pracy dla par np:... czytaj dalej »

Kucharz / Kucharka-Niemcy Rostock
Kucharz / Kucharka-Niemcy Rostock 50.00 PLN

Praca restauracji położonej w uzdrowiskowej miejscowości nad samym morzem ok 20 km od Rostocku. Praca w dynamicznym zespole z możliwościami... czytaj dalej »

Kelnerka na wyspie Rugia
Kelnerka na wyspie Rugia 40.00 PLN

W restauracji blisko Szczecina Praca sezonowa od link do strony poniżej do link do strony poniżej Obowiązki: obsługa gości restauracji db... czytaj dalej »

Kucharka/Kucharz Sous-Chef Chef de Partie
Kucharka/Kucharz Sous-Chef Chef de Partie 1.00 PLN

Demichef de Partie Commis de Partie Praca w Niemczech w 4**** hotelu Badenia - Wirtembergia, Niemcy Zatrudnienie w nowo otwartym hotelu od l... czytaj dalej »

Kelnerka/Kelner Demichef de Rang
Kelnerka/Kelner Demichef de Rang 1.00 PLN

Praca w Niemczech w 4**** hotelu Badenia - Wirtembergia, Niemcy Zatrudnienie w nowo otwartym hotelu od link do strony poniżej Obowiązki: um... czytaj dalej »

Kelner,kelnerka Neuruppin
Kelner,kelnerka Neuruppin 50.00 PLN

Praca w pięknie położonym 3* hotelu/restauracji nad samym jeziorem. 12 stolików wewnątrz/12 stolików na tarasie. Od Berlina ok 80 km od Szc... czytaj dalej »

Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk
Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk 8 540.00 PLN

Praca restauracji z kuchnią hiszpańską w Lipsku. Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. O... czytaj dalej »