Oferta pracy dla fizjoterapeutów Austria
Oferuje pracę10 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 51772
Kategoria:Austria » Austria
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

FIZJOTERAPEUTO!

Jesteś gotów na reżyserowanie swojej własnej kariery zawodowej?

Twój Job Agent rozpocznie razem z Tobą nową przygodę!

Mieszkanie za darmo, kurs języka, rozwój zawodowy!

Austria, niedaleko Villach, od 2.321€ brutto x 14

oraz ponad 200 innych ofert pracy z całych Niemiec!

ROK 2019 jest TWOIM rokiem!

Dlaczego?

• Ponieważ zarobisz dobre pieniądze!

• Ponieważ spełnisz się zawodowo!

• Ponieważ będziesz miał pewne zatrudnienie z zabezpieczeniem socjalnym!

• Ponieważ będziesz dumny z tego, co robisz!

Na Ciebie czeka:

• Atrakcyjny zarobek, ok. 32.000€ brutto/rok

• Nowoczesny ośrodek, prace we wszystkich dziedzinach fizjoterapii

• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

• Od 20-40 godzin pracy tygodniowo (zależnie od Twoich potrzeb)

• Umowa na czas nieokreślony, od 26 dni urlopu (zależne od wieku)

• Dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. Oraz do kursu językowego

• Wprowadzenie w zakres obowiązków.

Twój Job Agent oferuje:

• Dopasowanie twoich umiejętności zawodowych oraz osobistych preferencji do odpowiedniej oferty pracy => zadowolenie zawodowe oraz osobiste

• Przeprowadzenie nostryfikacji twojego dyplomu => legalna prace w Niemczech/Austrii

• Sprawdzenie umowy o prace => pewność, że jest ona zgodna z niemieckimi przepisami

Zatrudnienie na tych samych warunkach co twój niemiecki/austriacki kolega po fachu o tych samych kwalifikacjach

• Możliwość rozpoczęcia pracy w jednostkach, w, których pracują już polscy fachowcy => łagodne wejście w nowe struktury organizacyjne

• Pomoc w procesach rejestracyjnych => pewność, że wszystko jest załatwione zgodnie z przepisami.

Co musisz zrobić?

• Przesłać swoje aktualne CV - można w PL wersji językowej

• wysłać sms/zadzwonić pod numer podany do kontaktu.

Więcej ofertoczywiście na naszej stronie Internetowej o naszym profilu na Facebook

Job - Agenten Anna Maria Schimizek

Goethestraße 4

89567 Sontheim an der Brenz

Kontakt w Polsce: SMS o treści „fizjoterapeuta” oddzwaniamy. Rozmawiamy po polsku.