Operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim do Niemiec
Oferuje pracę15 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 51505
Kategoria:Niemcy » Niemcy
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Oferta dedykowana dla operatorów, którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów.

Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tys. Zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Oferujemy:

• długoterminową, stabilną i legalną pracę,

• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2 - lub 3 - os.),

• atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

• BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

• BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

• opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/Zakres prac:

• samodzielna obsługa koparki 16i21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,

• wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych - głębokich na 7m, szer. Na 2m,

• wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,

• komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Wymagania:

• uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

• min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

• sumienność, rzetelność w pracy,

• samodzielność i precyzja w działaniu,

• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

• brak nałogów,

• mile widziane własne auto.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie link do strony poniżej w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. - - 013 lub.

Tagi:, , , , , , , , , , , , , ,
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?