Cieśla - zbrojarz z obsługą dźwigu z j. niemieckim
Oferta pracy15 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 51502
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Niemcy » dolnośląskie » (pokaż na mapie)

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli - zbrojarzy z obsługą dźwigu dolnoobrotowego do budowy obiektów.

Możliwe zarobki powyżej 12000zł

Lokalizacja pracy: teren Niemiec

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2 - lub 3 - os.),

- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro/h, regularne płatności),

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/zakres wykonywanych prac:

- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnenbeck, lub podobnych,

- obsługa żurawia dolnoobrotowego z joysticka,

- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:

- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- uprawnienia IŻ,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- sumienność, rzetelność w pracy,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie link do strony poniżej w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila:

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. - - 013 lub.