Pracownik produkcji - monter elektroniki- Holandia
Oferuje pracę6 000.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 50988
Kategoria:Holandia
Lokalizacja:Polska » opolskie » (pokaż na mapie)

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

pracownik produkcji - monter elektroniki/electronics assembler

Typ wakatu: praca tymczasowa

Przewidywany start: praca od zaraz

Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia

Miejsce pracy: Son

Opis stanowiska

Praca polega na montowaniu urządzeń lub układów elektronicznych według

instrukcji w języku angielskim. Podstawowym zadaniem jest zmontowanie z

pojedynczych elementów elektronicznych całego urządzenia.

Praca w dziale logistycznym: pakowanie i przygotowywanie zamówień.

Praca w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:30 and 14:30 - 23:00) lub

trzyzmianowym (6:00 - 14:30, 14:30 - 23:00, 23:00 - 6:00)

Stawka

I zmiana: 10,30 euro brutto

II zmiana: 12,36 euro brutto

III zmiana: 15,45 euro brutto

Dodatkowe benefity:

- darmowy posiłek w firmie (śniadanie, lunch, kolacja)

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym

Mile widziane

- zainteresowanie elektroniką

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę,

- legalne i stabilne zatrudnienie (możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu),

- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,

- możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy (płatne max. 99 euro/tydz. Dla

osób 22 + lub 79 euro/tydz. Dla osób do 21r. ż.)

- ubezpieczenie (płatne 22 euro/tydz),

- możliwość stałej współpracy,

- pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje

Informacji udzielamy również telefonicznie:

tel. 0

tel. 5

pon. – pt. Od 9:00 – 17:00

lub w naszym biurze:

Agencja Pracy APN

45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4 - 5

Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres: bądź skorzystania z przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia link do strony poniżej (Dz. Nr 133, poz. 883) ".

Link:http://apnpraca.pl
Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , ,