Fizjoterapeuta nowe miejsca pracy w Niemczech
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 48326
Kategoria:Niemcy
Lokalizacja:Polska » warmińsko-mazurskie » (pokaż na mapie)
Opis:

FIZJOTERAPEUTO! TWOJA SZANSA! Nowe miejsca pracy!

• OFFENBACH KOLO STRASSBURG

• OBERVIECHTACH KOLO REGENSBURG

• VILSBIBURG KOLO ERDING

Szpitale, ośrodki fizjoterapeutyczne, kliniki

oraz ponad 200 ofert pracy z terenu całych Niemiec!

Od nowego roku będę pracował/- a w Niemczech!

Dlaczego?

• Ponieważ chce mieć dobre wynagrodzenie!

• Ponieważ chce się spełniać zawodowo!

• Ponieważ chce mieć długofalowe zatrudnienie!

• Ponieważ chce być zabezpieczony socjalnie!

• Ponieważ chce być dumny z tego, co robię!

Na Ciebie czeka:

• Zarobek od 2300 Euro brutto

• Możliwość zatrudnienia przed nostryfikacja

Praca we wszystkich dziedzinach fizjoterapii

• Nowoczesne ośrodki

• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

• 20-40 godzinny tydzień pracy z indywidualnym planem zajęć

• Umowa na czas nieokreślony

• Od 24 dni urlopu (zależne od wieku)

• Dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd.

• Wprowadzenie w zakres obowiązków

• Pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum

• Oraz dużo więcej.

Twój Job Agent oferuje:

• Dopasowanie twoich umiejętności zawodowych oraz osobistych preferencji do odpowiedniej oferty pracy = zadowolenie zawodowe oraz osobiste

• Przeprowadzenie nostryfikacji twojego dyplomu = legalna prace w Niemczech

• Sprawdzenie umowy o prace = pewność, ze jest ona zgodna z niemieckimi przepisami

Zatrudnienie na tych samych warunkach co twój niemiecki kolega po fachu o tych samych kwalifikacjach

• Możliwość rozpoczęcia pracy w jednostkach, w, których pracują już polscy fachowcy = łagodne wejście w nowe struktury organizacyjne

• Pomoc w procesach rejestracyjnych w Niemczech = pewność, ze wszystko jest załatwione zgodnie z przepisami

Co musisz zrobić?

• Przesłać swoje aktualne CV pod

• lub wysłać SMS pod numer podany do kontaktu

Job - Agenten Anna Maria Schimizek

Goethestraße 4

89567 Sontheim an der Brenz

Kontakt w Polsce SMS o treści „fizjoterapeuta” oddzwaniamy.

Więcej o nas na naszym profilu na Facebook

Tagi:, , , , , , , , , , , , , , ,