Praca dla operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim do Niemiec
Oferta pracy15 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 47304
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Niemcy » dolnośląskie » (pokaż na mapie)

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Oferta dedykowana dla operatorów, którzy mają doświadczenie przy wykonywaniu głębokich wykopów.

Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tyś. Zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Zadania/Zakres prac:

- samodzielna obsługa koparki 16i21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,

- wykonywanie wykopów wąskoprzestrzennych - głębokich na 7m, szerokich na 2 m,

- wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,

- komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2 - lub 3 - os.),

- atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 12 tyś zł. (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

- możliwość urlopów co 6-8 tyg.,

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

- uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,

- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- preferowani kandydaci w wieku 25-60 lat,

- sumienność, rzetelność w pracy,

- samodzielność i precyzja w działaniu,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziane własne auto i znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. - - 013 lub.

Link:http://ruben-bau.eu