Szukamy Elektryków do pracy w Niemczech
Oferta pracy~ 1 700.00 EUR
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 222811
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Niemcy » Berlin » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje

ELEKTRYKÓW/ELEKTROMONTERÓW

z podstawową znajomością języka niemieckiego

do prac elektrycznych w zakładach produkcyjnych, budynkach biurowych, mieszkalnych i użytkowych na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: całe Niemcy

Rozpoczęcie najbliższych kontraktów: IV kwartał 2019 i I kwartał 2020

WYMAGANIA:

- znajomość j. Niemieckiego na poziomie rozumienia prostych poleceń pozwalająca na prosty kontakt z niemieckojęzycznymi klientami, gdzie będą przeprowadzane prace

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

- uprawnienia zawodowe elektryczne SEP

- wykształcenie elektryczne, zawodowe lub technikum elektryczne

- dokumenty potwierdzające zawód, pracę w branży, świadectwa szkolne

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, planów, schematów elektrycznych

- gotowość wyjazdów służbowych

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w:

- budowaniu i podłączaniu szaf sterowniczych

- prowadzeniu tras kablowych

- instalacji gniazd, oświetlenia

- pomiarze obciążeń elektrycznych

- instalacji i podłączaniu tablic rozdzielczych

- instalacji gniazd, oświetlenia i w pozostałych pracach od bruzdowania do białego montażu

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach polskich

- odpowiednią do doświadczenia stawkę godzinową w EURO

- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy opłacane przez pracodawcę

- pokrycie kosztów pierwszego dojazdu do kontrahenta

- szkolenia stanowiskowe u kontrahenta

- pomoc finansową w formie zaliczki, zwrot kilometrówki,

- opiekę polskiego koordynatora przy uzyskaniu niezbędnych dokumentów i przez okres trwania całego kontraktu.

CV prosimy przesyłać poprzez formularz aplikacyjny, który mieści się pod poniższym linkiem: link do strony poniżej

lub poprzez naszą stronę: link do strony poniżej pracy

Administratorem danych jest Ekt Instal z siedzibą w 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 2d/3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Proszę umieścić w CV klauzulę:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia link do strony poniżej roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. Poz. 922). "

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę " EKT Instal Sp. z o.o. " moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Link:http://system.erecruiter.pl