Lakiernik samochodów luksusowych
Oferta pracy2 400.00 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 221999
Kategoria:Mechanika pojazdowa
Lokalizacja:Belgia » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.

Opis stanowiska

Zadania:

nakładanie warstw lakierniczych na nadwozie lekko uszkodzonych samochodów (zadrapania, wgniecenia)

aplikowanie wypełniacza natryskowego i podkładu

przygotowywanie koloru, dopasowanie farby

lakierowanie

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego min. 5 lat

profesjonalne doświadczenie

znajomości rodzajów komponentów

znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy:

belgijską umowę o pracę

długoterminowe stabilne zatrudnienie

stawka do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego

zakwaterowanie 85€ tygodniowo z mediami