Elektryk PRZEMYSłOWY / okablowywanie szaf sterowniczych, Niemcy!
Oferta pracy3 500.00 EUR
Typ:Prywatne
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 221803
Kategoria:Montaż i serwis instalacji
Lokalizacja:Niemcy » Bremen » (pokaż na mapie)

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w calych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczecia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki.

• Podstawa + dieta za kazdy przepracowany dzien

(12-13€ brutto/h + do 75€ diety dziennej netto)

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.

• Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Stala prace w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem socjalnym.

• 24–30 dni platnego urlopu (w zaleznosci od stazu pracy)

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek.

• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.

• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w zalatwianiu formalnosci.

ZADANIA:

• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.

• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykanczanie okablowania przy uzyciu róznych technik przylaczeniowych.

• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.

• Poslugiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:

• Podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.

• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

• Mile widziane wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.

• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.

• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim na adres

Kontakt telefoniczny mozliwy pon. - pt. Od 08-17.

Telefon: 0.

Z góry serdecznie dziekujemy za Panstwa aplikacje!