Kreślarz AutoCAD (branża meblowa) (OBK/09/19)
Oferta pracy15.56 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 218922
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Belgia » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kreślarz AutoCAD 2D i 3D

Miejsce pracy: Staden

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się projektowaniem kuchni i wnętrz oraz produkcją mebli.

Czytanie i tworzenie rysunków technicznych zgodnie z zamówieniami.

Projektowanie 2D i 3D w programie AutoCAD.

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie na ww. Stanowisku w sektorze drewna i projektowania wnętrz.

Dobra znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego.

Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD 2D/3D.

Dobra znajomość programu TopSolid.

Znajomość pakietu ERP (Navision) oraz programu Ardis.

Prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu.

Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.

Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.

Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.

Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.

Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Kontakt telefoniczny: 4318 53.