Pracownik do rozbiórki samochodów
Oferta pracy999.00 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 218813
Kategoria:Pozostałe oferty
Lokalizacja:Francja » Pays de la Loire » (pokaż na mapie)

EuropaJob to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach Europy Zachodniej. Dzięki współpracy z firmami o ugruntowanej pozycji, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom chcącym zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik do rozbiórki samochodów

Miejsce pracy: północno zachodnia część Francji

Opis stanowiska:

- Rozbiórka samochodów

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Znajomość budowy pojazdów

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

- Bezpłatne zakwaterowanie,

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe,

- Pokrycie kosztów za badania lekarskie,

- Nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: z dopiskiem " Pracownik do rozbiórki samochodów ".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. Z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.