Niania / Opiekunka do dziecka (m/k)
Oferta pracy1 500.00 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 217180
Kategoria:Pomoc domowa, opieka
Lokalizacja:Niemcy » Hessen » (pokaż na mapie)

Work' n europe jest ważnym filarem działalności grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603). Dla naszego partnera, niemieckiej rodziny, poszukujemy doświadczonej opiekunki, która wesprze ją m. In. W opiece nad 2 - letnim dzieckiem.

Niania - Opiekunka do dziecka (m/k)

Opis stanowiska:

• nadzór i opieka nad dzieckiem,

• dbanie o higienę, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo wychowanka,

• sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

• mile widziane wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne albo doświadczenie w pracy jako guwernantka, opiekunka czy też niania,

• posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B,

• doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

• komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w grupie,

• miłe, ciepłe usposobienie oraz wysoka kultura osobista,

• miłość do zwierząt i brak alergii na sierść,

• gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• bezpłatne zakwaterowanie,

• wsparcie na miejscu,

• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów oraz relokacji.