Kucharz z zakwaterowaniem
Oferta pracy0.10 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 216168
Kategoria:Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja:Niemcy » Baden-Württemberg » (pokaż na mapie)
Opis:

Kucharz a la Carte

okolice Schweinfurtu

Praca bawarskiej restauracji

Obowiązki:

przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej/bawarskiej

zimny i ciepły bufet, a la Carte

estetyczne serwowanie dań

dbałość o miejsce pracy

przyjmowanie zamówionych i sprawdzanie jakości produktów spożywczych

Wymagania:

co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy kucharza a la Carte

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min B1)

obsługa gości indywidualnych i grup zorganizowanych

punktualność

wysoka kultura osobista

dobra organizacja pracy

sumienność

umiejętność pracy w zespołach, dyspozycyjność

schludny wygląd

miłe podejście do klientów/gości

Oferta:

40-50 godzinny tydzień pracy/5 dni w tygodniu

godziny pracy od ok. 10:00 do ok. 20:00

umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy

niemieckie świadczenia socjalne

na początek 13,50 EUR/godz brutto, po wprowadzeniu 14 EUR/godz brutto

zarobki z nadgodzinami ok 2600-2800 EUR/miesiąc brutto

zakwaterowanie w cenie 150-300 EUR/miesiąc w zależności od standardu

dzielone napiwki

darmowe wyżywienie

darmowe WIFI

darmowa pralka

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w procesie rekrutacji i aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku niemieckim na:

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

" Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. "