Monter płyt kartonowo gipsowych, praca we Francji
Oferta pracy999 999.00 EUR
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 213945
Kategoria:Montaż i serwis instalacji
Lokalizacja:Pozostały » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Monter płyt kartonowo - gipsowych

Lokalizacja pracy: Francja, różne regiony

Zakres obowiązków:

- montaż sufitów i drzwi

- montaż ścian z płyt kartonowo - gipsowych

- drobne zabudowy

Wymagania:

- doświadczenie w pracy we Francji na podobnym stanowisku

- dokładność, terminowość, samodzielność

- wysoka motywacja, dobra organizacja czasu pracy

Mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- darmowe zakwaterowanie i niezbędne narzędzia do pracy

- opiekę koordynatora i polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia

- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- gwarancję transportu z lotniska/dworca na mieszkanie,

- dostarczenie karty EKUZ, pokrycie kosztów za badania lekarskie

- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Jesteś zainteresowany szczegółami oferty? Skontaktuj się z nami już dziś:

Nr tel.