MŁODY KUCHARZ : od 2400 € Brutto/m-c+darmowe mieszkanie i wyżywienie
Oferta pracy8 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 210759
Kategoria:Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja:Niemcy » nie dotyczy » (pokaż na mapie)
Opis:

Firma NSI jest bezpośrednim działem

rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ

Z WŁAŚCICIELEM PENSJONATU W NIEMCZECH

Rodzinny mały pensjonat, pilnie zatrudni:

MŁODEGO KUCHARZA

Miejsce pracy: Niemcy - Frankfurt nad Menem

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

mninimum 3 lata

- dobra organizacja pracy

- znajomość języka niemieckiego, minimum A1

- umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pomocnik szefa kuchni -

przygotowanie dań zimnej i goracej kuchni -

tradycyjna prosta kuchnia niemiecka i europejska

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie – umowa o pracę podpisywaną

bezpośrednio ze szwajcarskim właścicielem

restauracji z pełnym pakietem ubezpieczeń

- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech

- Praca stała, pierwsza umowa na 1 rok

WYNAGRODZENIE I WARUNKI SOCJALNE:

Wynagrodzenie od 2400 € Brutto/m - c

+ napiwki i premia za jakość

Nadgodziny przy stawce: 15 € Brutto/godz

ZAKWATEROWANIE

- nocleg zapewnia i opłaca pracodawca - właściciel

pensjonatu

UMOWA O PRACĘ:

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem restauracji/hotelu

wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo: -

- czas pracy: 40 godzin tygodniowo + nadgodziny

płatne lub w rozliczeniuna na odbiór wolnych dni

- 5 dni w tygodniu - 2 dni wolne z mozliwością

pracy dodatkowej

- nadgodziny i dodatki: niedziele i święta

- zaliczki: płatne gotówką na koniec tygodnia

- urlop wypoczynkowy 24-30 DNI

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

- wynagrodzenie płatne do 3 dnia miesiąca

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie + bez ograniczeń napoje zimne i gorące

DODATKOWE INFORMACJE:

możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

możliwość regularnych zjazdów do Polski

co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od czerwca 2019

CV ze zdjęciem prosze przysyłać:

NSI - National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

link do strony poniżej

JACEK

Link:http://nsi.org.pl