KUCHARZ : od 1900 € netto/m-c+darmowe wyzywienie i mieszkanie
Oferta pracy8 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 210739
Kategoria:Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja:Niemcy » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ

Z WŁAŚCICIELEM RESTAURACJI W NIEMCZECH

Restauracja niemiecka, pilnie zatrudni

następujących pracowników

KUCHARZ

J. NIEMIECKI na poziomie min. Podstawowym

Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

minimum 4 lata

- dobra organizacja pracy

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

- umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przygotowywanie potraw a la carte

(kuchnia niemiecka i europejska)

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie – umowa o pracę podpisywaną

bezpośrednio z niemieckim właścicielem restauracji

z pełnym pakietem ubezpieczeń

- Praca stała, pierwsza umowa na 1 rok

WYNAGRODZENIE:

- Wynagrodzenie od 1900 €/m - c (za 160 godzin)

- wyżywienie i nocleg zapewnia pracodawca

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z

właścicielem restauracji/hotelu

- czas pracy: 40 godzin tygodniowo

(5 dni w tygodniu) + mozliowośc duzo nadgodzin

- wynagrodzenie płatne do 3 dnia miesiąca

NADGODZINY I DODATKI:

- płatne nadgodziny, niedziele i święta

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

ZALICZKI:

- Zaliczki płatne gotówką na koniec każdego tygodnia

PAKIET SOCJALNY:

- urlop wypoczynkowy 24-30 dni/rok

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

ZAKWATEROWANIE:

Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych o podwyższonym standardzie, Wi - fi, miejsce parkingowe

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie na koszt pracodawcy

(napoje zimne i gorace bez ograniczenia)

DODATKOWE INFORMACJE:

- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej

współpracy

- możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6

tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od czerwca 2019

CV ze zdjęciem mile widziane

NSI - National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

link do strony poniżej

JACEK

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia link do strony poniżej roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”