Monter instalacji przeciwpożarowych (m/k)
Oferta pracy8 500.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 210368
Kategoria:Montaż i serwis instalacji
Lokalizacja:Niemcy » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Obecnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie projektowania oraz montażu instalacji przeciwpożarowych, poszukujemy zaangażowanych i niezawodnych osób, chcących wesprzeć zespół fachowców na stanowisku:

Opis stanowiska:

• profesjonalna instalacja zraszaczy oraz systemów gaśniczych zgodna z niemieckimi wytycznymi przeciwpożarowymi,

• instalacja i serwisowanie rozdzielni,

• przebudowa, naprawa i rozbudowa instalacji przeciwpożarowych.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),

• doświadczenie na podobnym stanowisku, zmysł techniczny,

• mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty,

• precyzja w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,

• motywacja i elastyczność,

• wytrzymałość fizyczna oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowe o pracę,

• zapewnione zakwaterowanie,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość rozwoju,

• wsparcie w pierwszym kontakcie z potencjalnym pracodawcą,

• wsparcie w przygotowaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem.