Kelner/Kelnerka - Niemcy
Oferta pracy2 000.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 205731
Kategoria:Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja:Niemcy » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Szwajcarska Firma z Oddziałem w niemczech, zajmująca się rekrutacją osób do pracy w niemczech, austrii i szwajcarii poszukuje Osób na stanowisko:

kelner/kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa gości w restauracji hotelowej oraz barze

• Przygotowywanie sali śniadaniowej

• Przygotowywanie sali konferencyjnej oraz przerw kawowych

• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości

• Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości

WYMAGANIA:

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym min. B2

• dodatkowo znajomość języka angielskiego - mile widziana

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji, poczucie humoru

• Optymizm, sumienność i zaangażowanie

• Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju i awansu

• Umowę o pracę na pełen etat zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawca

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania + wysokie napiwki

Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowych Hotelach/Restauracjach na terenie Południowych Niemiec

• Zakwaterowanie i wyżywienie

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim (CV ze zdjęciem, list motywacyjny, referencje).