Stolarz od 550€ netto/tydz.Kwatera oplacona.Praca Holandia od Maj 2019
Oferta pracy10 000.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 205311
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Holandia » nie dotyczy » (pokaż na mapie)
Opis:

Zatrudnimy Stolarzy do Hoalndii.

Zatrudnienie na Holenderski Kontrakt.

Praca od Kwiecien - MAJ 2019

Pracodawca: Holenderska Agencja Pracy.

STAWKA:

od 500 EUR do 550 EUR netto/Tydzien = 40 godz. Wypracowanych.

Pracodawca organizuje i oplaca Zakwaterowanie. Ubezpieczenie Holenderskie.

WYMAGAMY:

doświadczenie w branzy zawod nie jest konieczny

znajomość angielskiego lub niemieckiego + wlasne AUTO (priorytet w zatrudnieniu).

VCA (BHP) nie jest wymagane.

ZADANIA:

Stolarka Budowlana Montaz Okien VELUX.

Koszt dojazdu do Holandii po stronie Pracownika.

Aplikacje CV:

link do strony poniżej Email:

T:

Link:http://rekrutacja.kozow.eu