Kucharz / Kucharka-Niemcy Rostock
Oferta pracy50.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 205271
Kategoria:Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja:Niemcy » małopolskie » (pokaż na mapie)

Praca restauracji położonej w uzdrowiskowej miejscowości nad samym morzem ok 20 km od Rostocku.

Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Obowiązki:

przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej, międzynarodowej i owoców morza

zimny i ciepły bufet, a la Carte

estetyczne serwowanie dań

dbałość o miejsce pracy

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie kucharza

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 - B1)

punktualność

kreatywność

sumienność

umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

schludny wygląd

miłe podejście do klientów/gości

Oferta:

umowa o pracę od 04.2019 do 10.2019

ok 180-200 godzin miesięcznie

umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy

niemieckie świadczenia socjalne

dobre zarobki - 11 EUR/godz brutto + 300 EUR netto (1% obrotu)

nadgodziny oddawane w czasie wolnym lub wypłacane

mieszkanie (dwuosobowy pokój) w cenie ok 100 euro/miesiąc od osoby

3,30 EUR/dzień wyżywienie

darmowe wifi

możliwość korzystania z darmowej pralki

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

" Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. "