Kierowca kat. B – załadunek samochodów na statek.
Oferta pracy1.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 205145
Kategoria:Transport i spedycja
Lokalizacja:Niemcy » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o.o. Poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 70 osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Parkowanie samochodów na statek

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- umowę na okres 9 miesięcy (możliwość przejścia na pracę bezpośrednio u pracodawcy po tym okresie),

- miejsce pracy: Port w Emden (Miejsce spotkań: Schüttorf 48465)

- wynagrodzenie: 9,69 EURO brutto/h,

- praca w systemie dwuzmianowym od 6:00 do 22:00,

- gwarantowane 150-180h w miesiącu,

- możliwość nadgodzin,

- zakwaterowanie płatne około 300 EURO za miesiąc.

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. B i własny samochód – warunek konieczny!

- Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

- Mile widziane pary,

- Przynajmniej rok praktyki jazdy autem.