Monter płyt kartonowo-gipsowych
Oferta pracy7 500.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Z doświadczeniem

Publikacja:ID: 205026
Kategoria:Montaż i serwis instalacji
Lokalizacja:Francja » nie dotyczy » (pokaż na mapie)

Francuska agencja pracy AB2PRO działająca na rynku budowlanym od ponad 10 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter płyt kartonowo - gipsowych

Opis stanowiska:

- Montaż płyt kartonowo - gipsowych w nowych budynkach typu: PLACOPAN, PLACOSTIL

- Montaż wewnętrznych płyt izolacyjnych (DOUBLAGE)

- Montaż sufitów podwieszanych (Armstrong)

- Przygotowywanie elementów pod montaż

- Stawianie metalowego szkieletu pod konstrukcje ścianek

- Precyzyjna realizacja

- Praca z laserem, wkrętarką, wiertarką

Wymagania:

- Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Mile widziana jest znajomość języka francuskiego

- Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)

- Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy:

- Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)

- Do 43 godzin pracy tygodniowo

- Kontrakt na min. 4 tygodnie

- Zakwaterowanie gwarantowane

- Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja

- Ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na