Doradca Klienta w Ostrawie
Oferuje pracę1.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 202233
Kategoria:Czechy
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m. In. Stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynkach walutowych i kapitałowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Ostrawa/Czechy

Zadania:

• Telefoniczna sprzedaż usług finansowych

polskim klientom

• Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z

klientem

• Aktywne przedstawianie produktów firmy

• Pomoc użytkownikom w trakcie rejestracji

Praca biurowa z firmową bazą danych

Wymagania:

• Wykształcenie średnie

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania

relacji

• Znajomość obsługi komputera

• Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o

pracę

• Atrakcyjny system premiowy

• Możliwość szybkiego rozwoju osobistego

• Intensywne szkolenia w zakresie umiejętności

sprzedaży

• Atrakcyjne zaplecze socjalne, pakiet

medyczny, etc.

• Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych

przeprowadzką do Ostrawy

• Dofinansowanie do transportu

Link:http://gigrouppl.traffit.com
Tagi:, , , , , , , , , , , ,