Asystent pielęgniarski (k/m) Niemcy
Oferuje pracę7 100.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 201755
Kategoria:Niemcy
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent pielęgniarski (K/M) Niemcy

regularne godziny pracy

Opis stanowiska:

- Prowadzenie dokumentacji medycznej

- Planowanie zmian i dyżurów

- Dokumentacja środków

- Koordynacja godzin konsultacji

- Pobieranie krwi

Wymagania:

- Ukończona szkoła, kierunek: pielęgniarstwo (wymagany dyplom, certyfikat)

- Chęć do pracy z ludźmi

- Orientacja na pacjentów, kompetencje zawodowe i społeczne

- Umiejętność pracy w zespole

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

- Uregulowane godziny pracy: Poniedziałek - Piątek od 9.00 rano

- Praca w systemie jednozmianowym

- Stawka to około 1650 euro netto miesięcznie

- Praca z dokumentacją medyczną, bez działań opiekuńczych

- Firmowe świadczenia socjalne

- 13. Wynagrodzenie

- Opłacone szkolenia/kursy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku Polskim i Niemieckim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. Oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. Dla celów prowadzenia rekrutacji, w, której biorę udział.

Tagi:, , , , , , , , , , , ,