Pielęgniarka/Pielęgniarz
Oferuje pracę9 450.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferuje pracę
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia

Publikacja:ID: 201754
Kategoria:Niemcy
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz (NIEMCY)

Opis stanowiska:

- leczenie pacjentów oraz sprawowanie opieki ogólnej i specjalistycznej nad pacjentami

- prowadzenie dokumentacji pacjentów

- udział w wizytach lekarskich oraz diagnostyce i terapii pacjentów

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo lub opieka zdrowotna i pielęgniarstwo dziecięce (wymagany dyplom, certyfikat)

- prawo do wykonywania zawodu

- przyjemność z pracy z pacjentami, empatia

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

- dobra ewaluacja, umiejętność podejmowania decyzji

- elastyczność oraz umiejętność dostosowania się do sytuacji

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

- stałą umowę o pracę

- atrakcyjne, ponad taryfowe wynagrodzenie w wys. Około 2200 euro netto miesięcznie

- urlop w okresie próbnym

- żadna godzina pracy nie będzie stracona - wypłata nadgodzin lub wybranie czasu wolnego

- elastyczne godziny pracy, według własnych potrzeb

- praca w jednej z najbardziej renomowanych klinik w Niemczech

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku Polskim i Niemieckim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. Oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. Dla celów prowadzenia rekrutacji, w, której biorę udział.

Tagi:, , , , , , , , , , , , , ,