Kraj: Belgia

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Produkcja i serwis urządzeń ogrodniczych (BELGIA)
Produkcja i serwis urządzeń ogrodniczych (BELGIA)11 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie: Produkcja i serwi... czytaj dalej »

Operator ładowarki kołowej (BELGIA)
Operator ładowarki kołowej (BELGIA)2 600.00 EUR

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Operator ładowarki ko... czytaj dalej »

Monter/spawacz (zbiorniki paliwowe) (CSC/08/19)
Monter/spawacz (zbiorniki paliwowe) (CSC/08/19)2 000.00 EUR

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracuje... czytaj dalej »

Spawacz Mig/Mag (OPO/08/19)
Spawacz Mig/Mag (OPO/08/19)1 760.00 EUR

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracuje... czytaj dalej »

Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)
Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)16 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Technik utrzymania ru... czytaj dalej »

Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!
Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!10 000.00 PLN

Agencja Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Rzeźnik bez znajomości język... czytaj dalej »

Operator maszyn produkcyjnych - 11000 PLN! (BELGIA)
Operator maszyn produkcyjnych - 11000 PLN! (BELGIA)11 400.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Operator maszyn produ... czytaj dalej »

Elektromechanik (Belgia)
Elektromechanik (Belgia)10 500.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Elektromechanik... czytaj dalej »

Spawacz (Belgia)
Spawacz (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy specjalizującej się w montażu dużych konstrukcji stalo... czytaj dalej »

Rzeźnik- trybowanie wieprzowiny i cielęciny
Rzeźnik- trybowanie wieprzowiny i cielęciny1.00 PLN

Polecamy! Wieprzowina/ Cielęcina! Belgia! Praca stała! Poszukujemy rzeźników do trybowania lub klasowania, praca przy stołach. Trybowanie wi... czytaj dalej »