Kraj: Belgia

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Dekarz dachy płaskie (Belgia)
Dekarz dachy płaskie (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Dekarz – dachy ... czytaj dalej »

Elektryk / elektromonter (Belgia)
Elektryk / elektromonter (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy wykonującej instalacje elektryczne zmotywowanych kandy... czytaj dalej »

Spawacz Mig/Mag (Belgia)
Spawacz Mig/Mag (Belgia)11 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie: Spawacz MIG/MAG (... czytaj dalej »

Elektromechanik samochodów ciężarowych (Belgia)
Elektromechanik samochodów ciężarowych (Belgia)11 700.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się produkcją pojazdów specjalistycznych, z... czytaj dalej »

Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!
Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!10 000.00 PLN

Agencja Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Rzeźnik bez znajomości język... czytaj dalej »

Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)
Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)16 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Technik utrzymania ru... czytaj dalej »

Operator maszyn produkcyjnych - 11000 PLN! (BELGIA)
Operator maszyn produkcyjnych - 11000 PLN! (BELGIA)11 400.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Operator maszyn produ... czytaj dalej »

Spawacz (Belgia)
Spawacz (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy specjalizującej się w montażu dużych konstrukcji stalo... czytaj dalej »

Murarze do Belgii
Murarze do Belgii2 350.00 EUR

Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Rekrutujemy do firm w Niemczechi Belgii. D... czytaj dalej »

Programista/Operator tokarek CNC (VAN/01/20)
Programista/Operator tokarek CNC (VAN/01/20)2 000.00 EUR

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracuje... czytaj dalej »