Kraj: Belgia

Spawacz mig/mig (as/04/19)
Spawacz mig/mig (as/04/19) 45.00 PLN

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracuje... czytaj dalej »

Elektromechanik żurawi wieżowych (SEL/04/19)
Elektromechanik żurawi wieżowych (SEL/04/19) 45.00 PLN

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracuje... czytaj dalej »

Operator prasy krawędziowej CNC
Operator prasy krawędziowej CNC 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy z branży metalowej, poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator prasy krawędziowej CNC Ob... czytaj dalej »

Cieśla szalunkowy
Cieśla szalunkowy 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Cieśla szalunkowy Obowiązki: Wy... czytaj dalej »

Przezwajacz silników w Belgi
Przezwajacz silników w Belgi 1.00 PLN

Dla naszego klienta, rozwijającej się firmy na rynku belgijskim, zajmującej się serwisem i naprawą silników elektrycznych, poszukujemy kandy... czytaj dalej »

Serwisant maszyn/mechanik w Belgi
Serwisant maszyn/mechanik w Belgi 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się wynajmem i sprzedażą urządzeń do pracy na wysokości oraz innych maszyn budowlan... czytaj dalej »

Spawacz/Ślusarz/Monter w Belgi
Spawacz/Ślusarz/Monter w Belgi 1.00 PLN

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz/Ślusarz/Monter Obowiązki: Łączenie i spawanie eleme... czytaj dalej »

Mechanik sprzętu ogrodniczego w Belgi
Mechanik sprzętu ogrodniczego w Belgi 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się serwisem maszyn rolniczych i ogrodniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko... czytaj dalej »

Mechanik(ciężarówki, betoniarki, dźwigi,)
Mechanik(ciężarówki, betoniarki, dźwigi,) 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej na belgijskim rynku firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Mechanik/technik utrzy... czytaj dalej »

Mechanik sprzęt budowlanego do robót ziemnych
Mechanik sprzęt budowlanego do robót ziemnych 1.00 PLN

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i naprawą sprzętu specjalistycznego, poszukuje osób na stan... czytaj dalej »