Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Dekarz dachy płaskie (Belgia)
Dekarz dachy płaskie (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Dekarz – dachy ... czytaj dalej »

Elektryk / elektromonter (Belgia)
Elektryk / elektromonter (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy wykonującej instalacje elektryczne zmotywowanych kandy... czytaj dalej »

Spawacz Mig/Mag (Belgia)
Spawacz Mig/Mag (Belgia)11 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie: Spawacz MIG/MAG (... czytaj dalej »

Elektromechanik samochodów ciężarowych (Belgia)
Elektromechanik samochodów ciężarowych (Belgia)11 700.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się produkcją pojazdów specjalistycznych, z... czytaj dalej »

Programista / operator maszyn CNC - praca w Holandii
Programista / operator maszyn CNC - praca w Holandii11 900.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Programista / opera... czytaj dalej »

Programista frezarek CNC – fanuc (Holandia)
Programista frezarek CNC – fanuc (Holandia)11 900.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Programista frezare... czytaj dalej »

Spawacz 135 / 136 Holandia
Spawacz 135 / 136 Holandia11 900.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Spawacz 135 / 136 H... czytaj dalej »

Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)
Technik utrzymania ruchu – bardzo wysokie zarobki!!! (BELGIA)16 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako: Technik utrzymania ru... czytaj dalej »

Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!
Rzeźnik praca w Belgii - bez znajomości języka!!!10 000.00 PLN

Agencja Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Rzeźnik bez znajomości język... czytaj dalej »

Elektromechanik (Belgia)
Elektromechanik (Belgia)10 500.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Elektromechanik... czytaj dalej »