Gastronomia, hotelarstwo

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kelnerka/kelner 40 km od Frankfurtu nad Odrą/ NIEMCY
Kelnerka/kelner 40 km od Frankfurtu nad Odrą/ NIEMCY8 000.00 PLN

Praca od zaraz nad pięknym jeziorem 40 km od Polski do 10.2019 rekrutacja@refco.pl Obowiązki: • obsługa gości restauracji hotelowej • dbałoś... czytaj dalej »

Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna1.00 PLN

Pomoc kuchenna w motelu autostradowym w Dreźnie Obowiązki: pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni niemieckiej utrzymanie czystości dbałość o... czytaj dalej »

Zadecyduj ile zarobisz! Hostessy do Bratysławy od zaraz!
Zadecyduj ile zarobisz! Hostessy do Bratysławy od zaraz!2 000.00 EUR

Kogo szukamy? HOSTESS! Nie ma górnej granicy zarobków - to od Twojego zaangażowania zależy ile zarobisz. Może to być 500€ tygodniowo a może ... czytaj dalej »

Zadecyduj ile zarobisz! Tancerki z doświadczeniem lub bez!
Zadecyduj ile zarobisz! Tancerki z doświadczeniem lub bez!4 000.00 EUR

Jeśli masz poczucie rytmu, lubisz imprezować, a także łatwo nawiązujesz kontakty nawet w języku angielskim - to ta praca jest właśnie dla Ci... czytaj dalej »

Kucharz z zakwaterowaniem
Kucharz z zakwaterowaniem0.10 EUR

Kucharz a la Carte okolice Schweinfurtu Praca bawarskiej restauracji Obowiązki: przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej/bawarskiej zimny... czytaj dalej »

Kelnerki bez doświadczenia do Bratysławy
Kelnerki bez doświadczenia do Bratysławy2 000.00 EUR

Jeśli potrzebujesz szybko i dobrze zarobić, poszukujesz pracy stałej lub tylko na wakacje to dobrze trafiłaś! W Bratysławie sezon w pełni! D... czytaj dalej »

Promotorki z językiem angielskim! Bratysława
Promotorki z językiem angielskim! Bratysława2 000.00 EUR

Praca na promocji ! Centrum Bratysławy Chcesz szybko sobie zarobić w wakacje? Zgłoś się do mnie. Możliwość pracy przez miesiąc lub dłużej. O... czytaj dalej »

Kucharz/ Chef de Partie - od zaraz
Kucharz/ Chef de Partie - od zaraz2 000.00 PLN

Niemiecka Firma poszukuje osób do pracy w Bad Breisig (Niemcy ), na stanowisko: kucharz – OD ZARAZ Opis stanowiska: • kucharz w Restauracji ... czytaj dalej »

Kelner/Kelnerka - Niemcy
Kelner/Kelnerka - Niemcy2 000.00 PLN

Szwajcarska Firma z Oddziałem w niemczech , zajmująca się rekrutacją osób do pracy w niemczech , austrii i szwajcarii poszukuje Osób na stan... czytaj dalej »