Gastronomia, hotelarstwo

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kucharka/Kucharz Sous-Chef Chef de Partie
Kucharka/Kucharz Sous-Chef Chef de Partie1.00 PLN

Demichef de Partie Commis de Partie Praca w Niemczech w 4**** hotelu Badenia-Wirtembergia, Niemcy Zatrudnienie w nowo otwartym hotelu od 01... czytaj dalej »

Kelner,kelnerka Neuruppin
Kelner,kelnerka Neuruppin50.00 PLN

Praca w pięknie położonym 3* hotelu/restauracji nad samym jeziorem. 12 stolików wewnątrz/12 stolików na tarasie. od Berlina ok 80 km od Szcz... czytaj dalej »

Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk
Młodszy Kucharz / Kucharka Niemcy-Lipsk8 540.00 PLN

Praca restauracji z kuchnią hiszpańską w Lipsku . Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Obo... czytaj dalej »

Kucharz/Kucharka okolice Lipska
Kucharz/Kucharka okolice Lipska 8 000.00 PLN

Niemcy. Ok 200 km od Zgorzelca Zatrudnienie od link do strony poniżej do link do strony poniżej możliwość pracy dla par np: Kucharz/pokojów... czytaj dalej »

Kelner/Kelnerka w kameralnym 3*hotelu
Kelner/Kelnerka w kameralnym 3*hotelu 52.00 PLN

160 km od Szczecina Praca od zaraz do link do strony poniżej Obowiązki: obsługa gości restauracji dbałość o miejsce pracy zimny i ciepły... czytaj dalej »

Pokojówka w Niemczech
Pokojówka w Niemczech 6 000.00 PLN

Okolice Lipska Niemcy. Ok 200 km od Zgorzelca Zatrudnienie od link do strony poniżej do link do strony poniżej możliwość pracy dla par np: ... czytaj dalej »

Kelner/Kelnerka
Kelner/Kelnerka 10 000.00 PLN

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Gloucestershire (luksusowe hotele + spa) poszukuje Kelenrów/Kelnerek oraz Barmanów/Barmanek do p... czytaj dalej »

Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna 1.00 PLN

Pomoc kuchenna w motelu autostradowym w Dreźnie Obowiązki: pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni niemieckiej utrzymanie czystości dbałość ... czytaj dalej »

Kucharz/ Chef de Partie - od zaraz
Kucharz/ Chef de Partie - od zaraz 2 000.00 PLN

Niemiecka Firma poszukuje osób do pracy w Bad Breisig (Niemcy), na stanowisko: kucharz – OD ZARAZ Opis stanowiska: • kucharz w Restauracji... czytaj dalej »

Kelner/Kelnerka - Niemcy
Kelner/Kelnerka - Niemcy 2 000.00 PLN

Szwajcarska Firma z Oddziałem w niemczech, zajmująca się rekrutacją osób do pracy w niemczech, austrii i szwajcarii poszukuje Osób na stanow... czytaj dalej »

Kelnerka/kelner  Baden Baden
Kelnerka/kelner Baden Baden 43.00 PLN

Obowiązki: • obsługa gości restauracji • dbałość o miejsce pracy • serwowanie drinków • zimny i ciepły bufet, a la Carte • estetyczne serw... czytaj dalej »

Kucharz / Kucharka Drezno
Kucharz / Kucharka Drezno 8 000.00 PLN

Praca w 4* hotelu - przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej i międzynarodowej - zimny i ciepły bufet, a la Carte - estetyczne serwowanie ... czytaj dalej »

Kucharka bez języka niemieckiego
Kucharka bez języka niemieckiego 1.00 PLN

Niemiecki pracodawca prowadzi restaurację w, której pracuje dużo Polaków. Duża część gości to Polacy. W przypadku par, możliwość znalezien... czytaj dalej »