Budownictwo, inżynieria

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Murarz- Austria (Amstetten) od zaraz
Murarz- Austria (Amstetten) od zaraz10 000.00 PLN

Agencja Pracy Club Silesius z siedzibą w Opolu od 2000r wspiera wykwalifikowanych polskich fachowców w znalezieniu zatrudnienia w Niemczech ... czytaj dalej »

Tokarz/frezer konwencjonalny
Tokarz/frezer konwencjonalny44.00 EUR

PRAN nr cert.1223. Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko: Tokarz/frezer konwencjonalny Miejsce pracy: Rotterdam, Hol... czytaj dalej »

Dekarz dachy płaskie (Belgia)
Dekarz dachy płaskie (Belgia)10 000.00 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie: Dekarz – dachy ... czytaj dalej »

Monter wentylacji (Holandia)
Monter wentylacji (Holandia)11 800.00 PLN

Monter instalacji tryskaczowych (Holandia) – 500 EUR NETTO/tygodniowo na czysto!!! Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jedneg... czytaj dalej »

Praca dla brukarza w Danii
Praca dla brukarza w Danii10.00 EUR

BRUKARZ praca w Danii Kopenhaga Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 22928 Zadania: Układanie kostki brukowej na nowo powstającym osiedl... czytaj dalej »

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych10.00 EUR

EuropaJob to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach Eu... czytaj dalej »

Praca w Holandii, work in Netherlands
Praca w Holandii, work in Netherlands1 920.00 EUR

Specjaliści z doświadczeniem poszukiwani: Spawacz – 14-16 EURO/h netto, VCA, uprawnienia 135/138 i/lub 141 i/lub 111, upr. do spawania w poz... czytaj dalej »

Cieśla  zbrojarz z obsługą dźwigu do Niemiec
Cieśla zbrojarz z obsługą dźwigu do Niemiec3 000.00 EUR

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cie... czytaj dalej »

Szukamy elektryka
Szukamy elektryka0.11 PLN

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnien... czytaj dalej »

Inżynier serwisu
Inżynier serwisu111.00 PLN

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnien... czytaj dalej »