Budownictwo, inżynieria

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Murarz- Austria (Amstetten) od zaraz
Murarz- Austria (Amstetten) od zaraz10 000.00 PLN

Agencja Pracy Club Silesius z siedzibą w Opolu od 2000r wspiera wykwalifikowanych polskich fachowców w znalezieniu zatrudnienia w Niemczech ... czytaj dalej »

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych10.00 EUR

EuropaJob to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach Eu... czytaj dalej »

Elektromonter budowlany w Dreznie
Elektromonter budowlany w Dreznie0.50 PLN

Dla uznanej niemieckiej firmy z Drezna, zajmującej się elektryką budowlaną, poszukujemy monterów. Obowiązki: montaż instalacji elektrycznych... czytaj dalej »

Elektryk Niemcy
Elektryk Niemcy12.00 EUR

ELEKTRYK OPUS – Personallogistik , rzetelna firma znajdujca sie w Niemczech poszukuje niezawodnych elektryka. Jestes zmotywowany, zaangazow... czytaj dalej »

Budowlaniec, praca na budowie, AUSTRIA
Budowlaniec, praca na budowie, AUSTRIA2 100.00 EUR

Agencja Pracy Club Silesius nr Kraz 12098 poszukuje fachowców do pracy w budownictwie na terenie AUSTRII. Możliwe wyjazdy w zespołach 2-4 os... czytaj dalej »

Malarz, prace wykończeniowe
Malarz, prace wykończeniowe13.00 EUR

Praca od zaraz dla malarzy przy pracach wykończeniowych. Malowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi. Typowe prace wykończeniowe. Prace w Zeven... czytaj dalej »

Praca dla pracowników ogólnobudowlanych
Praca dla pracowników ogólnobudowlanych2 300.00 EUR

Praca dla pracowników wykończenia wnętrz w Niemczech -szpachlowanie, gładzie, regipsy, malowanie,itp. Poszukujemy także fachowców od układan... czytaj dalej »

Spawacz Mig/Mag (OPO/08/19)
Spawacz Mig/Mag (OPO/08/19)1 760.00 EUR

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracuje... czytaj dalej »

Elektryk Niemcy 2600 euro
Elektryk Niemcy 2600 euro2 600.00 EUR

ELEKTRYK OPUS – Personallogistik , rzetelna firma znajdujaca sie w Niemczech poszukuje niezawodnych elektrykow. Jestes zmotywowany, zaangaz... czytaj dalej »

Slusarz / Monter Niemcy
Slusarz / Monter Niemcy3 000.00 EUR

Slusarz do pracy na montazach Firma Opus Personallogistik poszukuje niezawodnych oraz wykwalifikowanych slusarzy na montaze w Niemczech. Jes... czytaj dalej »