Monter konstrukcji, Francja

Oferta pracy za: 1.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Język niewymagany
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat
Publikacja:ID: 49592
Kategoria:Praca zagraniczna » Francja
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Monter konstrukcji stalowych, Francja

Opis stanowiska:

- montaż elementów dużych konstrukcji stalowych

- montowanie przenośników

- praca na wysokości

Wymagania:

- co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych

- umiejętność spawania punktowego

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- atrakcyjna stawka godzinowa

- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: z dopiskiem " monter konstrukcji stalowych "

W CV proszę umieścić następującą klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. Link do strony poniżej roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) ".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Tagi:, , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 007Oglądalność: 13
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?
+48.123490992