Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Oferta pracy za: 12 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Język niewymagany
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat
Publikacja:ID: 47252
Kategoria:Praca zagraniczna » Niemcy
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli - zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.

Miejsce pracy: teren Niemiec

Możliwe zarobki powyżej: 12000 zł

Termin rozpoczęcia kontraktu: listopad 2018

Zadania/zakres wykonywanych prac:

- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,

- wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,

- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnenbeck, lub podobnych,

- betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny,

- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Oferujemy:

- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2 - lub 3 - os.),

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,

- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko - zbrojarsko - betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. I ochrony środowiska,

- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- sumienność, rzetelność w pracy,

- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila:

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. - -.

Link:http://ruben-bau.eu
Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 007Oglądalność: 106
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?
+48.534188717