Kierowca C+E – NIEMCY – od 2000€

Oferta pracy za: 8 500.00 PLN
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Język niewymagany
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat
Publikacja:ID: 42828
Kategoria:Praca zagraniczna » Niemcy
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie »

Polnischer składa się z grupy doświadczonych w branży osób, a naszą dewizą jest odpowiedzialność i rzetelność. Współpracujemy z największymi europejskimi firmami, pomagając im znaleźć najlepszych kandydatów na rynku. Nasz młody i energiczny zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Dzięki temu posiadamy unikatowe oferty pracy, a kandydaci są zawsze zadowoleni z jakości naszych usług. Znaleźliśmy pracę już setkom ludzi, z przyjemnością zrobimy to również dla Ciebie. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów!

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Praca od zaraz!

Dla naszych klientów, renomowanych niemieckich firm, szukamy osób na stanowisko Kierowca C+E

OFERUJEMY:

• Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

• Terminowe, wysokie zarobki od 2000€ brutto + diety

• Stabilne warunki pracy w solidnej niemieckiej firmie

• Dobrą atmosferę w pracy

• Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, odprowadzanie składek emerytalnych w Niemczech, Kindergeld

• Zakwaterowanie lub pomoc pracodawcy w znalezieniu mieszkania

• Bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty dla kandydata

OPIS STANOWISKA:

• Jazda samochodem typu plandeka, chłodnia, wywrotka, tandem, BDF, cysterna

• Praca w systemie 2/1, 3/1, 4/1 lub bez systemu (poniedziałek-piątek)

• Transport dalekobieżny lub krótkobieżny po Niemczech lub Europie

WYMAGANIA:

• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mamy również oferty bez znajomości języka - zadzwoń i dowiedz się więcej!)

• Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

• Prawo jazdy kat CE z kodem 95, karta kierowcy

• Chęć podjęcia pracy od zaraz

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia link do strony poniżej r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Link:http://polnischer.eu
Tagi:, , , , , ,
Promocja:GRATIS 007Oglądalność: 39
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Oferta wygląda na podejrzaną?
+48.799067630